Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

juli 2017
ma ti on to fr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Hovedsamarbeidspartnere 2016









 

 

Viktige støttespillere

 

 

Kontaktpersoner

Skrevet av Admin Admin den 20.03.2011

 


Ungdomsseksjonen - leder
Jone Asserson

915 71 132


Send e-post

Send e-post (privat)

 

Spillerutvikler Ungdomsavdelingen

Erik Helgøy

J99 organisasjonsoversikt.

Alle lag Koordinator/oppmann Torhill Gysland Falnes 48019744 torhill@eye-share.no
Hinna 1 Trener Johnny Hinna 97739555 johnny@beltech.no
  Trener Martin Samuelsen 91639754 msam@sus.no
Hinna 2 Trener Johnny Hinna 97739555 johnny@beltech.no
  Trener Martin Samuelsen 91639754 msam@sus.no
  Lagleder ved behov Morten Østebø 90185801 morten.ostebo@lyse.net
Alle lag Dugnads-koordinator Anne Lise Tonning 95104513 alto@statoil.com
Alle lag Web koordinator Christian Torvnes 95784061 ctorvnes@gmail.com
Alle lag Miljøgruppe Gjertrud Grove Bech 91380125 agg@statoil.com
  Miljøgruppe Ingrid Hinna Fisketjøn 41696500 fiih@lyse.net

Gutter 99 Navn Mobil E-post
Gutter 99 Trener  Ole Hinna 95233324 ole.hinna@sr-bank.no
Gutter 99 Trener  Frode Thengs Vik 40300430 frode@thengsvik.no
Gutter 99 Trener  Stig Larsen 91368787 stig@sumergo.no
Gutter 99 Trener  Terje Birkenes 48072031 terje.birkenes@hotmail.com
Gutter 99 Trener Petter Westnes 93230699 petter.westnes@laerdal.no
Gutter 99 Hjelpetrener Arne Gulliksen 99714140 arne.gulliksen@wintershall.no
Gutter 99 Hjelpetrener Per Arne Erland 90577826 per-arne.erland@lyse.net
Gutter 99 Oppmann 1 (ekstern) Terje Birkenes 48072031 terje.birkenes@hotmail.com
Gutter 99 Oppmann 2 (intern) Petter Westnes 93230699 petter.westnes@laerdal.no
Gutter 99 Inkluderingskontakt Trond Bokn   trbo@statoil.com
Gutter 99 Web ansvarlig Frode Thengs Vik 40300430 frode@thengsvik.no
Gutter 99 Dugnadskontakt Kari Log 93488444 kari.log@lyse.no
Gutter 99 Lagleder lag 1 Ole Hinna 95233324 ole.hinna@sr-bank.no
Gutter 99 Lagleder lag 2 Frode Thengs Vik 40300430 frode@thengsvik.no
Gutter 99 Lagleder lag 3 (7'er) Petter Westnes 93230699 petter.westnes@laerdal.no
Gutter 99 Foreldrekontakt Trond Bokn   trbo@statoil.com
Gutter 99 Turneringsansvarlig Petter Westnes 93230699 petter.westnes@laerdal.no

Jenter 97/98 Navn Mobil E-post
Hinna 1 Elite       
Hovedtrener  Tor Tveit 91620535 tor.tveit@sr-bank.no
Oppmann Kjell Arne Høyvik 48252443 kjell.hoeyvik@hotmail.com
       
Hinna 2 - 2.divisjon      
Hovedtrener Martin Samuelsen 91639754 msam@sus.no
Trener Johnny Hinna 97739555 johnny@belltech.no
Oppmann, dugnad, turnering Bjørg Marit Hinna 47503209 bjorg.marit.hinna@lyse.net

 

Gutter 2000 Navn Telefon Mobil E-post
Trener Petter Endregaard 51580036 92080861 petter.endregaard@lyse.net
Trener Morten Hinna 51580523 48003980 mortenhinna@hotmail.com
Lagleder Brit Toril Corneliussen 51881966 95941349 btcornel@broadpark.no
Lagleder Kjetil Vadset 51581160 95416513 kjetil.vadset@lyse.net
Lagleder Thomas Iversen   46959220 thomas.iversen@falcnutec.no
Lagleder Oddvar Skjæveland   91681898 oddvar.skjaeveland@lyse.net
Lagleder Espen Enge 51881158 99469649 eenge@talisman-energy.no
Dugnadsansvarlig Karin Su Sanne   90822815 karinsusanne@yahoo.com
Oppmann Kjersti Vallotto   91002402 vallotto@hotmail.com
         

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter